WYJAZD DO KWB BEŁCHATÓW POŁĄCZONY ZE ZWIEDZANIEM ODKRYWKI – ZBIERAMY ZGŁOSZENIA

Stowarzyszenie „21” zaprasza na wyjazd do kompleksu energetycznego Bełchatów, który jest organizowany w ramach projektu  „Piotrkowski Alarm Smogowy-Piotr_AS w akcji – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”, który realizowany przez Stowarzyszenie „21” w ramach konkursu pn. „EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO – EDYCJA 2017” (obszar priorytetowy: zagrożenia związane z emisją pyłów i szkodliwych gazów dla środowiska.

Planowany program wycieczki to:

8.00 – 9-00 Wyjazd (8.00) z Piotrkowa Trybunalskiego transportem (autokar/ bus) zapewnionym przez Stowarzyszenie „21” spod sklepu LIDL na ulicy Kostromskiej 70 w Piotrkowie Trybunalskimprzyjazd  do KWP Bełchatów
9.00–13.00 Prelekcja w siedzibie kopalni oraz zjazd do wyrobiska KWB Bełchatów, zwiedzanie wyrobiska
13.00-13.-30 Przejazd  na Górę Kamieńską w okolice punktu widokowego i turbin wiatrowych
13.30-14.30 Przejście w pobliże turbin na farmie wiatrowej i zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tej formy pozyskiwania energii
14.30-15.30 Powrót do Piotrkowa Trybunalskiego na miejsce wyjazdu 

Wypełnioną kompletnie Kartę zgłoszeniową uczestnika należy przesłać na adres e-mail Stowarzyszenia „21” :

kontakt@stowarzyszenie21.pl

Uczestnicy imprezy będą kwalifikowani według kolejności przesłanych zgłoszeń. Ostatecznym warunkiem uczestnictwa jest wniesienie Opłaty wpisowej.

Pozostałe szczegóły zawarte są w Karcie zgłoszeniowej uczestnika, która dostępna jest tutaj. Dodatkowe informacje można uzyskać pod ww. adresem e-mail oraz pod numerem telefonu 605 440 203.

Aby zachęcić  Was jeszcze bardziej do naszej wycieczki, przypominamy fotorelację z naszego ostatniego wyjazdu do KWB Bełchatów, która dostępna jest tutaj.

Projekt dofinansowany ze środków finansowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi